Terminarz kursów zawodowych

TERMINARZ KURSÓW ZAWODOWYCH

Stopnia I dla klasy I Szkoły Branżowej w roku szkolnym 2020/2021

Zawód

Imię i nazwisko

Miejsce kursu

Termin kursu

Ślusarz

722204

1. Grzegorz Dębski

2. Kacper Sinkowski

Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

 

15.03.2021

Do

 16.04.2021

Stolarz

752205

 

1. Patryk Balbuza

2. Michał Dobroszewski

3. Gracjan Grabowski

4. Jakub Gruszka

5. Grzegorz Pachulski

6. Seweryn Czaplewski

 

 

CKZ przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych

MYŚLIBÓRZ

19.04.2021

Do

14.05.2021

 

Fryzjer

514101

1. Karolina Bartosik

2. Wiktoria Kaznowska

 

Zespół Szkół Rzemieślniczych

SZCZECIN

ul. Chmielewskiego 19

17.05.2021

Do 

11.06.2021

sprzedawca

751201

1. Elwira Dębska

 

Technikum Ekonomiczne

SZCZECIN

ul. Sowińskiego 1

15.02.2021

Do

12.03.2021

Elektryk

741103

1. Kacper Pasieka

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

SZCZECIN

ul. Racibora 60 

17.05.2021

Do

11.06.2021

Monter sieci i instalacji sanitarnych

712618

1. Jakub Kopyczuk

Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

 

15.03.2021

Do

16.04.2021

Mechanik pojazdów samochodowych

723103

1. Mykyta Kalaitan

CKZ przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych

MYŚLIBÓRZ

18.01.2021

Do

12.02.2021

 


TERMINARZ KURSÓW ZAWODOWYCH

(po gimnazjum)

Stopnia II dla klasy II ZSZ w roku szkolnym 2020/2021

Zawód

Imię i nazwisko

Miejsce kursu

Termin kursu

Ślusarz

722204

1. Mateusz Malon

2. Łukasz Michalak

 

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Warmińska 1

15.02.2021

Do

12.03.2021

Stolarz

752205

 

1. Przemysław Słota

2. Szymon Słota

 

 

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Połczyńska 9

23.11.2020

Do

18.12.2020

 

sprzedawca

751201

1. Weronika Grabowska

 

Zespół Szkół Rzemieślniczych

SZCZECIN

ul. Chmielewskiego 19

26.10.2020

Do

20.11.2020

Mechanik pojazdów samochodowych

723103

1. Radosław Semak

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Warmińska 1

15.02.2021

Do

12.03.2021

Kucharz

512001

1. Seweryn Orynicz

Zespół Szkół nr 2

Ul. Piastowska 5

Kołobrzeg

02.09.2020

Do

25.09.2020


TERMINARZ KURSÓW ZAWODOWYCH

(po szkole podstawowej)

Stopnia II dla klasy II ZSZ w roku szkolnym 2020/2021

Zawód

Imię i nazwisko

Miejsce kursu

Termin kursu

Ślusarz

722204

1. Alan Domeracki

2. Mateusz Małyszek

3. Adrian Masalski

4. Aleksander Lipiec

 

Zespół Szkół Rzemieślniczych

SZCZECIN

ul. Chmielewskiego 19

26.10.2020

Do

 20.11.2020

Stolarz

752205

 

1. Jakub Sembaty

2. Kamil Smoła

 

 

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Połczyńska 9

28.09.2020

Do

 23.10.2020

 

Fryzjer

514101

1. Wiktoria Foltańska

 

Zespół Szkół nr 2

KOŁOBRZEG

ul. Piastowska 5

23.11.2020

Do 

18.12.2020

sprzedawca

751201

1. Małgorzata Sobierajska

 

Zespół Szkół Rzemieślniczych

SZCZECIN

ul. Chmielewskiego 19

23.11.2020

Do

18.12.2020

 

TERMINARZ KURSÓW ZAWODOWYCH

Stopnia III dla klasy III ZSZ w roku szkolnym 2020/2021

Zawód

Imię i nazwisko

Miejsce kursu

Termin kursu

Ślusarz

722204

1. Jakub Szuszko

2. Mateusz Ulidowski

 

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Warmińska 1

28.09.2020

Do

23.10.2020

Stolarz

752205

 

1. Iwo Dąbrowski

2. Krystian Smoła

 

 

Ośrodek Stały przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drawsko Pomorskie

ul. Warmińska 1

zakwaterowanie i zajęcia Połczyńska 9

02.09.2020

Do

25.09.2020

 

Fryzjer

514101

1. Sandra Jaśkowiak

1. Aleksandra Perskiewicz

Zespół Szkół Rzemieślniczych

SZCZECIN

ul. Chmielewskiego 19

15.02.2021

Do 

12.03.2021

Mechanik pojazdów samochodowych

 

1. Paweł Stadnik

Zespół Szkół Samochodowych

Szczecin

Ul. Klonowica 14

26.10.2020

Do

20.11.2020