Dyrekcja i nauczyciele

KADRA 2021/2022

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot/funkcja

Kontakt

Wychowawca

Jarosław Czerniak

Dyrektor Szkoły, doradca zawodowy

jczerniak@wzdz.pl

Tel:91-321-51-36

Tel:505-115-455

 Klasa III a w zastępstwie za A.Gdaniec

Agnieszka Ciekańska-Kieraj

Pedagog szkolny

aciekanskakieraj@wzdz.pl 

Tel:91-321-51-36 lub 509-385-102

 

Sabina Stawiarska

Język Polski, Biblioteka

sstawiarska@wzdz.pl

Klasa II

Sambor Kula

Matematyka, Informatyka

skula@wzdz.pl

 

 

Agnieszka Chabros

Historia

 

achabros@wzdz.pl

 

 

Agata Gdaniec

 

 

 

 

Barbara Bartosik

Geografia

bbartosik@wzdz.pl

 

 

Sergiusz Raszewski

Edukacja dla Bezpieczeństwa

sraszewski@wzdz.pl

 

 

Alina Banach

Biologia

abanach@wzdz.pl

 

 

Patrycja Peters

Wychowanie do życia w rodzinie, Etyka

ppeters@wzdz.pl

 

 Klasa III b

Ewelina Sidor

Język angielski

esidor@wzdz.pl

 

Klasa I

Krzysztof Jachira

Podstawy przedsiębiorczości,

wychowanie fizyczne

kjachira@wzdz.pl