Dyrekcja i nauczyciele

KADRA 2020/2021

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot/funkcja

Kontakt

Wychowawca

Jarosław Czerniak

Dyrektor Szkoły, doradca zawodowy

jczerniak@wzdz.pl

Tel:91-321-51-36

Tel:505-115-455

 

Anna Majewska

Pedagog szkolny

amajewska@wzdz.pl 

Tel:91-321-51-36

Klasa II BSG

Sabina Stawiarska

Język Polski, Biblioteka

sstawiarska@wzdz.pl

Klasa I BS

Sambor Kula

Matematyka, Informatyka

skula@wzdz.pl

 

 Klasa III BS

Marianna Kirylczuk

Fizyka

mkirylczuk@wzdz.pl

 

 

Agnieszka Chabros

Historia

WOS

achabros@wzdz.pl

 

Agata Gdaniec

Wychowanie fizyczne

agdaniec@wzdz.pl

 

Klasa II BSP

Barbara Bartosik

Geografia

bbartosik@wzdz.pl

 

 

Sergiusz Raszewski

Edukacja dla Bezpieczeństwa

sraszewski@wzdz.pl

 

 

Alina Banach

Biologia

abanach@wzdz.pl

 

 

Patrycja Peters

Wychowanie do życia w rodzinie, Etyka

ppeters@wzdz.pl

 

 

Ewelina Sidor

Język angielski

esidor@wzdz.pl

 

 

Kinga Kotłow

Podstawy przedsiębiorczości, 

kkotlow@wzdz.pl